Otomatik Araç Asansörleri

Otomatik Araç Asansörleri

ŞİRKET PROFİLİ

Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş., Parkolay markası ile dünya çapında all-in-house hizmet veren, Türkiye’nin ilk ve tek Otomatik Otopark Sistemleri üreticisidir.

Bugün Parkolay markası ile sunduğu otopark çözümlerini 20 yıla yakın bir sürede Türkiye'nin İLK ve EN nitelikli projelerini geliştirerek hizmete sokmuştur.  

1998 yılında sektöründe Türkiye’nin ilk girişimi olarak Bahar Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş. adı ile kurulduğunda ortaya koyduğu girişimcilik cesareti ve yüksek pazar öngörüsü sayesinde, 2002 yılında Türkiye’deki ilk uygulaması ile  döneminin Avrupa’daki en büyük ticari otomatik otopark sistemini İstanbul’da gerçekleştirmiştir.

2016 yılı sonuna gelinene kadar Türkiye’deki,

  • İlk ve tüm Tam Otomatik Otopark Sistemlerinin,
  • İlk ve tüm Yarı Otomatik Otopark Sistemlerinin,
  • İlk Mekanik Otopark Sistemlerinin

uygulayıcısı olmanın deneyimi ile bugün Parkolay markası ile  all-in-house hizmet veren, sektörünün dünyadaki bir kaç markasından biridir. Türkiye'nin yanı sıra, İspanya, İran, Kuveyt, Mısır gibi bölge ülkelerinde de Parkolay markası ile projeler gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği otopark sistemleri ile hizmet verilen park yeri kapasitesi 20.000’in üzerindedir.

Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş., kendi AR-GE yetenekleri ve üretim kapasitesi ile Türkiye'deki liderliğini, Parkolay markası ile başta Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere gerçekleştirdiği projelerde, her biri kendi bölgelerindeki en yetkin çözüm ortakları ile birlikte çalışarak dünya çapında başarı ile temsil etmektedir.

Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş., tasarım, üretim, projelendirme, uygulama ve satış sonrası hizmetler konusunda kalite ve güvenlik odaklı olmak prensibinin gereği, tüm iş süreçlerinde en başta sahip olduğu TS EN ISO 9001, TS EN 14001 sertifikalarına uygun çalışır.

Gerçekleştirdiği projelerde, ürün ve hizmetleri için TS EN14010 standardı ve 2006/42/AT(EC) makina direktifine uygun CE belgelendirmelerini, uluslararası bağımsız denetim kuruluşlarından sağlayarak, müşteri memnuniyeti hedefine, yüksek güvenlik ve kalite politikası yürüterek ulaşmaktadır.

Parkolay ile keyifle park edersiniz!

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu gereğince

1) Şirketin sicil numarası :  404 524-0

2) Ticaret Unvanı : Otomatik Otopark Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

3) İşletmenin Merkezi : İçerenköy Mahallesi, Çayır Cad. No 1/4 Kat:3 34752 
Partaş Center Ataşehir / İstanbul

4) Taahhüt edilen ve ödenen sermaye tutarı : 2.000.000TL

5) Yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile müdürlerin adları-soyadları :

    Yön. Kur. Başkanı Müştak Ağrikli, Bşk. Yrd. Can Erkut Sevinç

6) Mersis No: 0131015408200016