Otomatik Araç Asansörleri

Otomatik Araç Asansörleri

HABER DETAYI

Otomatik Otopark Sistemleri San ve Tic. A.Ş., Çevre Yönetim Sistemi denetiminden geçti

21.08.2015 11:14

Otomatik Otopark Sistemleri San ve Tic. A.Ş., 2012 yılında hizmetlerinin kalitesinin ve kalite standartlarının sürekliliğinin belgelenmesi amacıyla aldığı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi  Belgesi’nin süresinin dolması nedeniyle, 2015 yılı denetimlerinden geçti.
Otomatik Otopark Sistemleri San ve Tic. A.Ş.,  tarafından sunulan hizmetlerin kalitesinin belgelenmesinin yenilenmesi amacıyla yapılan başvuru neticesinde, Türk Akreditasyon Kurumu’ndan onaylı Bv A Belgelendirme ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nden gelen baş denetçi Fatma MADANOĞLU tarafından bir dizi denetim gerçekleştirildi. Örnekleme sistemiyle yapılan denetimlerin sonucuyla ilgili yapılan değerlendirme toplantısında konuşan MADANOĞLU, "Sistemin devamlılığı ve sürdürülebilmesi, sürekli iyileştirilmesine bağlıdır. Bulgular sürekli olarak iyileştirilerek, yenilenme ve gelişme sağlanacaktır. Raporumuzu Belgelendirme Kurulu’na sunacağız. Bizim tavsiyemiz kurumun belgelendirilmesi yönünde olacaktır. Yüzde 99 belgelendirilecektir" dedi.

Toplantıda konuşan Kalite Yönetim Temsilcimiz Orhan AKIN ve Fabrika-Üretim Müdürü Ali GİRGİNER ise, "Eksiklerimizi gidererek, hedeflediğimiz kaliteye ulaşacağız. Gayemiz Otomatik Otopark Sistemleri San ve Tic. A.Ş., olarak müşterilerimize Otomatik Park Sistemleri konusunda daha çözümcü, daha kaliteli ve tam zamanlı hizmetler sunmaktır" dedi.